Як розпочати? Крок 1. Викладач

Знайдіть талановитого викладача, який може зацікавити дітей своєю розповіддю. Він не обов'язково має бути професійним учителем-фізиком, інформатиком чи тим паче робототехніком. Всі необхідні навички він отримає, проходячи навчання. Головне - він має цікавитися сучасними технологіями і любити дітей.

Крок 2. Місце

Підберіть місце для проведення занять. Якщо у Вас уже є навчальний центр, виділіть досить просторий кабінет, в якому діти зможуть працювати і тестувати роботів. Якщо ж ні - подумайте над тим, щоб дітям і батькам було зручно відвідувати Лабораторію робототехніки.

Крок 3. Апаратне забезпечення

Для проведення занять Вам знадобляться навчальні роботи LEGO Mindstorms, компютерний клас і опціонально - проектор чи сенсорна дошка. Детальніше про вимоги до класу, ПК і комплектації роботів - читайте у відповідному документі з розділу "Завантаження".

Детальніше

Крок 4. Програмне забезпечення

Перед початком занять встановіть та налаштуйте програмне забезпечення, а також придбайте токени для доступу до курсу, що буде викладатися. Після оплати першого пакету токенів Вам буде надіслано лист з даними для входу до особистого кабінету Власника навчального центру, а також промо-матеріали.
Завантажити все необхідне програмне забезпечення для програмування роботів і транслювання презентацій занять можна в розділі "Завантаження".

Крок 5. Діти

Коли все готово - розпочинайте пошук учнів. В онлайн-кабінеті Власника Лабораторії робототехніки Ви зможете створити профіль кожного учня і додати до нього всі необхідні дані. Після цього можна об'єднати дітей у групи і створити розклад занять.

Детальніше