Створіть лабораторію робототехніки!

Це місце, в якому будуть рости і отримувати перші навички майбутні розробники технологій, про які ми зараз і не мріємо. Але мріють діти!

Унікальні навчальні програми

Ми думаємо, що ми розуміємо сучасних дітей. Тому створюємо такі навчальні курси, які здатні їх зацікавити. Висока мотивація до навчання досягається завдяки інженерно-ігровому формату занять.
На кожному занятті перед учнями ставиться актуальна проблема, для вирішення якої потрібно використовувати нові знання, раніше набуті навички, командна взаємодія, особистий креатив.

Навчальні моделі

Впродовж уроку діти будують нову унікальну навчальну модель, за допомогою якої на практиці перевіряють теоретичні знання, вносять власні поліпшення в апаратну і програмну частину для досягнення ще більш високих результатів!

Інтерактивні презентації

Ми прагнемо знайти підхід до кожного учня, щоб зробити його навчання цікавим і ефективним. Тому ми використовуємо всі можливі канали подачі навчального матеріалу:
Візуальний - через демонстрацію фотографій, зображень і схем;
Аудіальний - через використання відео і звукових маркерів, голосу вчителя;
Тактильний - через включення в кожне заняття етапу збирання роботів.

Платформа Roboriseit!

Актуальність інформації - запорука максимальної ефективності сучасної освіти, особливо в сфері Hi-Tech. Тому ми постійно вносимо уточнення в навчальні матеріали, щоб надавати учням найактуальнішу інформацію.
Створена нами хмарна освітня платформа дозволяє учням і викладачам з усього світу приєднатися до світової STEM-спільноти і отримувати доступ до унікальних навчальних матеріалів.

Як це працює?

Платформа Roboriseit! складається з настільних додатків і онлайн-кабінетів.
WEB-частина платформи дозволяє адмініструвати роботу Лабораторії робототехніки: створювати групи і учнів в них, формувати розклад, стежити за успіхами дітей.
Настільні додатки Вчителя та Учня створені для трансляції навчальних презентацій на ПК дітей і вчителя і проведення опитувань для контролю знань.

Що в результаті?

Ви можете створити гурток, в якому діти зможуть не просто з користю провести час, але й обрати власний шлях в дорослому житті. А підготовка дітей до участі в змаганнях з робототехніки може стимулювати Ваших викладачів і вихованців до постійного розвитку!

Розпочати!